Severní 297, 533 61 Choltice
+420 604 130 528
info@zdenekkratochvil.cz

O mě

Koučink v Pardubicích, Přelouči, Chrudimi, Kolíně a Kutné Hoře

Zážitková pedagogika je mým koníčkem již od střední školy. Mám více jak 10 let zkušeností s organizováním různých zážitkových kempů.

V rámci HZS Pardubického kraje, jsem zrealizoval velké množství kurzů, přednášek, výcviků a cvičení, které byli zaměřené na dovednosti pracovníků na různých pozicích (velitelé jednotek, jednotlivý hasiči, ale i učitelé ZŠ a SŠ). Největší výzvou bylo zrealizování programu pro ZŠ a SŠ s tématikou „Ochrana člověka za mimořádných událostí“. Tento projekt, jsme nazvali „Chraň se člověče“ a ročně se jej účastní několik set studentů různých škol. (viz. časopis 112 prosinec/2016).

Povedlo se mi nastavit základní pilíře spolupráce mezi NNO, HZS a pardubickým krajem, při mimořádných událostech velkého rozsahu.

Za svoji práci u HZS jsem získal ocenění od generálního ředitele HZS ČR.

V CEDR o.p.s. jsem vedl kurz výpočetní techniky, nevěřili, že je reálné, vzdělávat skupinu lidí s různými duševními poruchami současně, povedlo se, v té době to byl jeden z jejich nejúspěšnějších kurzů výpočetní techniky.

V roce 2016 jsem absolvoval výcvik profesionálního kouče u Neuroleadership dle standardů ICF. Mými klienty jsou právníci, podnikatelé, manažeři firem, ale i maminky na mateřské dovolené. Provádím osobní a telefonický koučink zaměřený na rozvoj podnikatelů a mezilidské vztahy.

Začátkem roku 2017, jsem začal spolupracovat se soukromou základní školou Na rovině, kde jsem se následně stal ředitelem.